Program veletrhu

Veletrh bude rozdělen na přednáškovou zónu a na výstavní zónu.

Přednášková zóna:

Zde budou v průběhu dne probíhat prezentace věnující se Austrálii a Novému Zélandu: studiu, práci, cestování, vízovým podmínkám a veškerým souvisejícím zajímavostem. Zástupci australských škol budou průběžně představovat své školy a programy, bývalí australští studenti se s vámi podělí o své osobní zkušenosti. Tým Alfa Agency, která se Austrálii věnuje už dlouhých 20 let, vám během prezentací přibliží všechny možné návody a postupy jak vše zařídit, kdy se do Austrálie vydat, jaké město zvolit, jaké jsou finanční náklady, … Prezentace se v průběhu dne mohou opakovat, aby je mohli shlédnout návštěvníci přicházející v různou denní dobu.

Výstavní zóna:

Výstavní zóna bude tvořena stánky jednotlivých australských škol a zástupců Alfa Agency. Návštěvníci zde budou moci vyzpovídat osobně každého zahraničního vystavovatele a dozvědět se více o konkrétní škole a programu. Budou se moci informovat o speciálních nabídkách, stipendiích, sportovních programech, případně se předběžně zapsat na vybranou australskou školu!

Předběžný program prezentací v přednáškové zóně Australských Dnů:

(Jednotlivé prezentace a témata, která postupně v průběhu dne zazní)

Study & Work Australia

60 minut těch nejdůležitějších informací pro budoucí cestovatele do Austrálie za studiem a prací. Vše o vízech, o pracovních možnostech, o studiu, o ubytování …

Australské a NZ školy se představují

Zástupci australských a novozélandských škol představí své školy a studijní programy.

Working Holiday/Study Visa – New Zealand

Preferujete raději Nový Zéland? Poradíme Vám je to na NZ se studiem, prací, s ubytování. Jaké jsou alternativní možnosti a cestičky pro práci na Novém Zélandu.

Zážitky našich studentů a cestovatelů

Nechte se nadchnout, nechte se unést, nechte se inspirovat. Vaši vrstevníci se s Vámi podělí o své cestovatelské zážitky z těchto dvou krásných destinací!

Diskuze, otázky, odpovědi …

Vy se ptáte, my se pokusíme odpovídat 🙂